TR
     
   DİĞER DİLLER         

PROJECT

CATEGORY

Tedaviler

BUDGET

100.000 $

DETAILS

CUSTOMER

Avalon S & C

LOCATION

Dubai

START DATA

21 December 19

DURATION

24 Months

PROJECT SIZE

346 ft

İmplant Diş

Eksik olan dişlerin yerine konması amacıyla, genellikle insan vücuduyla en uyumlu bileşik olan titanyum metalinin kullanılması ile hazırlanan yapay diş kökleridir. Çene kemiğinin içerisine yerleştirilen implantlar çiğneme, ezme gibi tüm fonksiyonları yerine getirir ve aynı zamanda güzel bir estetik görüntü oluştururlar.

Özellikleri

Doğuş ile gelen dişlerinizde olduğu gibi rahat bir şekilde yeme, içme, çiğneme, ezme ve koparma gibi tüm fonksiyonları hiç zorlanmadan yerine rahatça getirebilmesi,

Kemik kaybının önlenmesi ve ağız hijyeninin kolay bir şekilde sağlanması,

Konuşma doğallığının korunarak ağızdan çıkan seslerin hiç bir şekilde bozulmaması,

Ağız ve yüz yapısını hiç bir şekilde bozmayarak, estetik bir görüntünün kısa sürede elde edilmesi,

Diş kayıplarında meydana gelen yumuşak dokuların zaman içinde kaybolma ve aşınması problemlerini ortadan kaldırması,

İnsan ömrüne eş dayanıklılıkta ve yapıda olması,

Yapılan hasta memnuniyeti değerlendirmelerinde geri dönüşlerin başarısı,

Özgüvenin geri kazanılması ile daha mutlu bir sosyal hayat

Works NOT included

Ecological solar panel

Country Tax and VAT

İmplantın Önemi

Diş kayıplarında hastalar bu duruma genelde estetik bir gözle bakmaktadır. Ama uzun süreli bir ağız ve beden sağlığı göz önüne alındığında bireyin dişlerinin olmayışı çok farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebiliyor. Ağız ve diş bakımı bilinci ile bu tedavinin vakit kaybetmeden yapılması büyük önem taşımaktadır. Diş kaynaklı sağlık sorunları riskini ortadan kaldırmak için görünüm olarak doğal dişlere yakın ve uzun ömürlü sonuçların elde edildiği implant diş tedavisi hastalarımız tarafından tercih edilmektedir.

Ağrı Hissedilir mi?

Uygun anestezi yöntemlerinin uygulanması durumunda hayır. Operasyon sırasında hasta tercihine göre genel ya da lokal anestezi kullanılabilir. Genellikle implantın yerleştirildiği akşam duyulabilecek ağrı basit ağrı kesiciler ile giderilebilir. Bir çok hasta bu ağrının normal diş çekiminden sonra duyulan ağrıdan farklı olmadığını belirtmektedir. Tedavinin problemsiz tamamlandığı vak'alar da implantların varlığını bile hissetmeyecek kadar rahat olursunuz.

İmplantın Koku Yapar mı?

Ağız kokusu  sigara, çürük ve bakteriyel nedenlerden ötürü gerçekleşir. Bireylerin günlük kişisel bakımını yaptığı ve ağızlarında herhangi bir çürük olmadığını düşünürsek, implant asla ağız kokusu ve benzeri bir duruma neden olmamaktadır.

Periodontal Tedavi

PREV

Kanal Tedavisi

NEXT
العربية AR English EN Deutsch DE Türkçe TR